دانشجو و پژوهشگر گرامی
موضوعات پیشنهادی در این سایت برای هر رشته و گرایش براساس آخرین تحقیقات انجام شده در مراکز علمی و تحقیقاتی معتبر دنیا در سال 2023 و یا نیازهای تحقیقاتی سازمان های دولتی و غیردولتی کشور در سال 1402 می باشد که از سایت های معتبر مربوط به این مراکز استخراج شده است.
هیچ کدام از موضوعات پیشنهادی تاکنون در داخل کشور انجام نشده و برای اولین بار در این سایت به صورت یک عنوان پژوهشی تعریف شده اند.
لازم به ذکر است که معمولا هر هفته یک بار موضوعات پیشنهادی بر اساس موضوعات تحقیقاتی جدید آپدیت می شوند؛ بطوری که در هر زمان که از یک فایل موضوعی که شامل حداقل 10 عنوان می باشد بیش از 5 بار دانلود شده باشد، آن فایل بلافاصله بروز رسانی می شود. بنابراین پژوهشگران گرامی می توانند از غیرتکراری یا مشابه بودن موضوعات با محققین دیگر مطمئن باشند.

توجه: در هر بسته پیشنهادی 10 الی 20 موضوعی هم موضوعات آسان و روتین و هم موضوعات پیچیده و سخت قرار داده شده است که براساس نیازهای مقاطع مختلف تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) ارائه شده است.
بنابراین بسته های پیشنهادی برای هر رشته و گرایش برای هر سه مقطع آموزش عالی و در هر نوع دانشگاه اعم از دانشگاه های دولتی، آزاد، غیرانتفاعی و پیام نور مناسب می باشد.

برای انتخاب و دانلود موضوعات مربوط به هر رشته یا گرایش تحصیلی حتما با کلمات زیر جستجو کنید:
موضوع برای رشته .........
بطور مثال اگر می خواهید برای رشته حقوق خصوصی موضوع سرچ کنید در قسمت جستجو بنویسید:
موضوع برای رشته حقوق خصوصی

از دانشجویان عزیز خواهشمندیم پس از دانلود و انتخاب موضوع موردنظر از بین موضوعات پیشنهادی جهت خارج کردن آن موضوع از فایل، ایمیلی را با عنوان «موضوع انتخابی» و سپس با معرفی کد فایل و شماره موضوع انتخابی به آدرس ایمیل زیر یا به شماره تلگرامی زیر ارسال کنند.
بطور مثال اگر از فایل شماره 6050 موضوع شماره 4 را انتخاب کرده اید؛ بنویسید: فایل 6050 شماره 4

شبکه های اجتماعی: 09125623422
ایمیل: pajoheshyaran2017@gmail.com