قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت

کابر گرامی با تشکر از بازدید شما از سایت ، لطفا قبل از استفاده از وب سایت، قوانین و شرایط استفاده از آن را به دقت مطالعه نمایید. با بازدید از این سایت، شما مشخص می کنید که شرایط این قرارداد را پذیرفته اید و به مفاد آن آگاه هستید. اگر با این شرایط و قوانین موافق نیستید لطفا به بازدید از سایت خاتمه دهید.

مفاد سایت پژوهشیاران

1- محصولات منتشر شده در این سایت صرفا متعلق به پژوهشیاران می باشد و هیچ کس حق ندارد محصولاتی را که از این سایت دانلود می کند به هیچ روشی اشاعه دهد و آن را به هر روشی در معرض فروش بگذارد، که اگر چنین موردی دید شود سایت پژوهش یاران بصورت قانونی با متخلفین برخورد خواهد کرد. و حق شکایت را برای خود محفوظ می دارد.

2-  کاربران محترم قبل از دانلود محصولات (پرسشنامه) لطفا دقت داشته باشند که پرسشنامه همان چیزی است که به دنبال آن بوده و منطبق با نیاز علمی او است، (که برای این منظور می توانند زیر عنوان پرسشنامه بر روی قسمت  توضیحات کلیک و مشخصات کامل پرسشنامه را قبل از اقدام به خرید روئیت کنند) که در صچون پس از پرداخت وجه و دانلود پرسشنامه هیچ وجهی برگشت داده نمی شود.

3-  مطالب این سایت صرفا بصورت پرداخت الکترونیکی و باز شدن لینک دانلود قابل دریافت است، و هیچ محصولی بصورت مراجعه مستقیم یا پست تحویل داده نمی شود.

4- در صورتی که کاربران گرامی به هر دلیلی پس از واریز وجه موفق نشوند فایل درخواستی را دریافت کنند، می توانند از قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل ذکر شده در سایت با ارائه شماره تراکنش و شرح مشخصات فایل درخواستی و ذکر یک آدرس ایمیل معتبر؛ در کمتر از 24 ساعت فایل را از طریق ایمیل دریافت کنند.

5-  در صورتی که کاربران تمایل داشته باشند می توانند قبل از اقدام به پرداخت آدرس ایمیل خود را درج کنند تا علاوه بر باز شدن مستقیم لینک دانلود، یک لینک دانلود فایل به ایمیل آنها ارسال شود.

6-  کاربران گرامی می توانند هر نوع در خواست، انتقاد، شکایت و پیشنهاد خود را از طریق قسمت ارتباط با ما در میان بگذارند و سایت پژوهشیاران خود را متعهد می داند به درخواست ها، شکایت و پیشنهادات و انتقادات کاربران تا 72 ساعت پس از دریافت رسیدگی و پاسخ لازم را ارائه دهد.

                                                         با تشکر مدیریت سایت پژوهشیاران